Zastosowanie lewonorgestrelowych implantów (Norplant) do antykoncepcji u dorastających matek ad 8

Chociaż nasze odkrycia mogą nie zostać uogólnione na młodzież, która nigdy nie była w ciąży, lub na nastolatków z innych grup społecznych, powinny one pozwolić bardziej obiektywnemu dyskursowi ze strony dostawców planowania rodziny, liderów społeczności, decydentów i opinii publicznej na temat stosowania antykoncepcji przez seksualnie aktywne nastolatki . Finansowanie i ujawnianie informacji
Przedstawione w części na spotkaniach Stowarzyszenia na Rzecz Zdrowia Prokreacyjnego, Los Angeles, 5-6 listopada 1993 r. Oraz Towarzystwa Medycyny Młodzieży, Chicago, 18-21 marca 1993 r.
Wspierany przez stypendia Fundacji Naukowej Uniwersytetu Pensylwanii, John Merck Fund, Craig-Dalsimer Fund, Rady Prezydenta Cornell Women oraz JD Hatcher Award Committee.
Jesteśmy wdzięczni Michaelowi T. Mennuti, MD, i Luigi Mastroianni, Jr., MD, za ich wsparcie; dr Ellen W. Freeman za jej rady i sugestie; Najma Khalid za pomoc w analizie statystycznej; oraz Gina Fikes i Michele Cousins za pomoc w zbieraniu danych.
Author Affiliations
Z Wydziału Zdrowia Kobiet, Oddziału Położnictwa i Ginekologii, New York Hospital-Cornell Medical Center, Nowy Jork (MP); Oddział Ogólnej Medycyny Wewnętrznej, Wydział Medycyny (GS, CF) oraz Departament Położnictwa i Ginekologii (SS), University of Pennsylvania School of Medicine, Philadelphia; i Queens University, Kingston, Ontario., Kanada (AR).
Prośby o przedruk do Dr. Polaneczky w Box 392, Department of Obstetrics and Gynecology, New York Hospital-Cornell Medical Center, 525 E. 68th St., New York, NY 10021.
[więcej w: szelazo opinie, bisocard 5mg, amez lubin ]